Чоловiки / Верхній одяг
Головна / Чоловiки / Верхній одяг

Верхній чоловічий одяг оптом

В інтернет-магазині West-Fashion можете переглянути й замовити чоловічий верхній одяг у Львові від виробника. Колекція поширена, включає різні моделі по стилю, дизайну, матеріалам. Підбирайте варіант під свою фактуру, котрий підкреслить ваш образ у потрібному напрямку – розкутий, солідний чи несподівано оригінальний. В асортименті верхній одяг для чоловіків на будь-який смак з високими показниками якості.

Огляд продукції від виробника West-Fashion

У нас серії сезонних нарядів – є осінній, весняний та зимовий верхній одяг для чоловіків. У кожному варіанті враховані особливості пори року. Для зимових речей головний критерій – тепло. Тому підібрано енергозберігаючі тканини та теплий наповнювач. Для моделей весна-осінь обираємо водостійкі тканини, які не пропустять вологу під підкладку.

Щодо фасонів та видів продукції, то пропонуємо:

  • куртки;
  • пальта;
  • дублянки;
  • пуховики;
  • вітрівки;
  • шкірянки.

Широкий вибір дозволить підібрати верхній одяг під життєвий стиль та вподобання.

Як підібрати та замовити?

Щоб купити чоловічий верхній одяг українського виробника й влучити у свій розмір, підготували для вас помічну розмірну сітку з детальними параметрами. Якщо ви вже визначились з фасоном та кольором, то натисніть на модель в каталозі і відкриється опис товару. Вкажіть у цій формі потрібний розмір та натисніть «Купити». Далі потрібно заповнити анкету – вказати контакти та зручні для вас способи отримання посилки і розрахунку.

Також на нашому сайті приватні підприємці можуть зробити замовлення оптової партії з різними розмірами. Пропонуємо верхній одяг для чоловіків для торгових підприємств по доступним цінам, щоб наповнити асортимент вашого магазину. Замовляйте вигідно – отримуйте оперативно, адже швидко готуємо посилки й надсилаємо у ваше місто.