Дiти / Верхній одяг
Головна / Дiти / Верхній одяг

Дитячий верхній одяг оптом: критерії продукції від виробника

Одне з найголовнішого у піклуванні про дітей – це тепло та зручно їх одягати. До того ж, у сучасному ритмі хочеться, щоб вони ще й виглядали гарно. Про всі ці потреби подумала компанія West-Fashion і пропонує дитячий верхній одяг від виробника зі стильним дизайном, якісними матеріалами та надійним пошиттям.

Огляд асортименту

В каталозі представлені теплі куртки для зими та моделі на сезон весна-осінь.

Кожна модель зроблена з розрахунком на:

  • погодну мінливість і захист дітей від опадів;
  • зручність руху для комфортного пересування;
  • безпечність – відсутність декору який би зашкодив.

Ви можете купити дитячий зимовий верхній одяг з ультра теплими підкладками й фасоном, що захищатиме від піддування й потрапляння опадів під куртку. Пропонуємо різні фасони й розміри. Вироби зроблені з безпечних та сучасних тканин, які легко перуться й довго зберігають зовнішній вигляд.

Чому варто замовляти на West-Fashion?

Рекомендуємо замовити теплі куртки для діток у нас, адже:

  1. Поставляємо речі власного виробництва по Україні зі стильним дизайном та високими параметрами якості.
  2. У нас можна придбати дитячий верхній одяг недорого, оскільки регулюємо витрати на власній фабриці, оптимізуємо ціни й не завищуємо націнок.
  3. Є можливість замовляти дитячий верхній одяг оптом від виробника. Співпрацюємо не лише з фізичними особами, а й торговими підприємствами.
  4. Пропонуємо зручні для вас схеми реалізації – відправляємо перевізниками, умови котрих підходять для наших клієнтів.
  5. Широкий асортимент по фасонам, кольорам, розмірам. Підбирайте під особливості зовнішності вашої дитини – зріст, структуру.

Щоб купити верхній одяг для дітей у Львові для особистого користування речами, достатньо подати заявку на сайті Інтернет-магазину West-Fashion та заповнити анкету.

Для замовлення оптової партії речей для продажу у вашому торговому підприємстві, зателефонуйте або напишіть нам. Обговоримо деталі співпраці та надішлемо полиску з потрібною кількістю екземплярів для реалізації.